Strona startowa
drewniane bramy garażowe, okna, drzwi, drewno sosna, mahoń, szyba ciepłochronna, impregnaty obniżające palność drewna, brama garażowa

Okna drewniane

Okna drewniane w ofercie firmy Mar-mar to wysokiego standardu wyroby o najwyższych cechach użytkowych. Okna drewniane wykonane z zastosowaniem najnowszych technologii i szlachetności wyjątkowego materiału jakim jest drewno powoduje, że są to okna spełniające wszelkie standardy. Funkcjonalność, trwałość, możliwość dopasowania gamy kolorystycznej zgodnie z przeznaczeniem, sprawia, że okna drewniane są chętnie wybierane przez Klientów. Doskonale komponują się w pomieszczeniach użytkowych, gdzie ceni się wyjątkowy styl, prestiż i elegancję.
Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom Klientów firma Mar-mar proponuje okna drewniane w standardowych fasonach, ale i nietypowe w dowolnych kształtach (łukowe, okrągłe, trójkątne, trapezowe). Można je dopasować w taki sposób, aby tworzyły estetyczne wrażenie na każdym, kto będzie miał okazje je oglądać. Okna drewniane, które są w ofercie wyposażane są w okucia niemieckiej firmy ROTO Frank uznanej za jedną z najlepszych w Europie. Na specjalne życzenie Klienta w okna drewniane mogą zostać wmontowane wkłady szybowe w zależności od propozycji, m.in.: bezpieczne, antywłamaniowe, antisol, refleks i inne. To tylko namiastka naszych propozycji jakie mogą zawierać znajdujące się w ofercie okna drewniane. Zachęcamy do odwiedzenia głównej strony serwisu, w celu poznania szczegółowej oferty i złożenia zapytania!